• 1
  • 2
  • 3

FŐNIX= BLSZ U-12 BAJNOKCSAPAT

Tegnap U-12-es csapatunk lejátszotta az idei szezon utolsó bajnoki mérkőzését. A találkozót mint pályaválasztók a Vasas Fáy utcai műfüves pályán rendeztük meg. Ellenfelünk a Honvéd 99-es csapata volt. A mérkőzésen jól kezdtünk és az első percektől a mi játékunk dominált a pályán. Ennek a fölénynek természetesen az eredmé-nye sem maradt el, hiszen a szünetet 3:0-ás eredménnyel kezdtük meg.

A második félidő elején egy kicsit kiesett a kezünkből a "kormánykerék" a vendég Honvéd megpróbálta átvenni a kezdeményezést, két elkerülhető gólt kaptunk is,  de végül az utolsó húsz percben irányításunk alatt tartva a játékot  teljesen megérdemelten 5:2 arányú győzelmet arattak srácaink, amely egyben a bajnoki cím megnyerését is jelentette számunkra. Gratulálunk a srácoknak!

Vezetőedző: Szoboszlai Zsolt