• 1
  • 2
  • 3

A munka gyümölcse...

Az idei szezonban először sikerült U14-es csapatunknak megszereznie a három ponttal járó győzelmet.

Már a mérkőzés elején próbáltuk a kezdeményezést magunkhoz ragadni, de a helyzetek kimaradtak. Ez meg is bosszulta magát, hiszen egy szabadrúgást egy fejes követett és megint szaladhattunk az eredmény után. Próbáltunk játszani, ami az első játékrész végére végre góllá is érett, így a félidőt 1:1-es döntetlennel zártuk. A második félidőben folytattuk a kezdeményezést, amit szintén gólra váltottunk 2:1. Nemsokkal ezután egy piros kártyát érő mutatvánnyal majdnem nehéz helyzetbe hoztuk magunkat, de a srácok szíve a helyén volt mindenki egyként hajtott és így is kialakítottunk néhány helyzetet. Ha a további helyzetek ki is maradtak és mindenki "térden járt " a meccs végére, de itthon tartottuk a három pontot.  VÉGRE LÁTTAM EGYMÁSÉRT/A CSAPATÉRT KÜZDENI A SRÁCOKAT!! Remélem sikerül erőt merítenünk a folytatáshoz ebből a mérkőzésből, hiszen ebben a csapatban az eddig mutatottnál azért jóval több játék van!