Főnix - Martonvásár felnőtt bajnoki mérkőzés

Agilisen kezdett a hazai csapat, aminek meg is lett az eredménye a a 11. percben. A kaputól 23 méterre Bükit buktatták. A sértett maga állt a labda mögé és a bal felső sarokba csavarta azt, 1-0.

7 perccel később Zoboki ugrott ki egy labdával. A kapust is és a védőt is elfektette, majd bal lábbal a kapu közepébe passzolt, 2-0. A 43. percben ismét Zoboki volt eredményes, 3-0.

A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Zoboki ment el a jobb oldalon és lőtt újabb gólt, 4-0! Zoboki tovább növelhette volna a hazai előnyt, de bepasszolt labdáját Jófejű elhibázta. Ettől a pillanattól kezdve a Martonvásár vérszemet kapott és röpke 11 perc alatt három gólt lőtt nekünk!

A teljesen megzavarodott hazai csapatot Barsch két óriási bravúrja mentette meg a teljes kudarctól! Ezek után valahogy rendezte sorait a hazai csapat és Krán góljával beállíttotta a végeredményt, 5:3. Teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a Főnix.

Jók: Barsch, Bolla, Meszlényi, Zoboki, Patkos ill Erdei P.